Zateplení a spárování stěn

Spárování dilatačních spár panelových budov a jejich obvodových pláštů. Tmelení vnějších a vnitřních spár u stěnových a stropních konstrukcí, tmelení spojovacích spár mezi betonem a kovovými rámy, schodištěm a zdivem. Používáme systém DEN BRAVEN-ST-1, ST-5 ,PE-provazce.

Spárování panelových stěn


Dilatační spáry u větších betonových objektů není radno podceňovat. Tyto spáry totiž mají za úkol zabránit tvorbě trhlin kompenzováním objemových změn a deformaci panelu. Trhliny se tvoří na základě teplotních výkyvů nebo občasným sedáním podloží základů.


Provádíme spárování dilatačních spár panelových budov a jejich obvodových plášťů. Dále provádíme tmelení vnějších a vnitřních spár u stěnových a stropních konstrukcí, tmelení spojovacích spár mezi betonem a kovovými rámy, schodištěm a zdivem. Používáme systém DEN BRAVEN-ST-1, ST-5 ,PE-provazce.

Zateplení budov


Zateplení budov je v současné době velmi žádané, protože v zimním období dokáže majitelům snížit náklady na vytápění objektů. Další výhodou zateplení budov je, že v letním období dokáže bránit průniku tepla dovnitř do objektu a díky tomu můžete ušetřit za koupi a provoz klimatizace.


Zateplujeme různé typy nemovitostí, staveb (rodinné nebo panelové domy, komerční nebo průmyslové budovy). Také dokážeme zateplit střechy nebo půdní prostory.

Reference